معرفی عطر جیبی زنانه کریستال بلک (CRYSTAL BLACK)

عطر کریستال بلک (Crystal Black) برندینی با الگوبرداری از یکی از بهترین عطرهای شرقی زنانه برند ورساچه (Versace) ارائه شده است. کریستال نوآر با توجه به بوی شیرین و گرمش برای فصول پاییز و زمستان پیشنهاد می‌شود.
بطری این عطر بسیار زنانه و شیک طراحی شده است. در بطری مانند یک یاقوت تراش‌خورده روی شیشه سوار شده است. بطری بسیار خوش‌دست بوده و با توجه به حجم 25 میلی لیتری‌اش، به‌راحتی در دست بانوان جا می‌شود. با اسپری‌کردن عطر کریستال بلک (Crystal Black) برندینی روی پوست و محل نبضتان بوی انگور سیاه، انجیر و گل بنفشه را احساس خواهید کرد. این ترکیب شیرین، شادی و هیجان را در شما بیشتر می‌کند.
پس از مدتی نت‌های میانی از راه رسیده و جای نت‌های آغازی را می‌گیرند. نت‌های میانی از گل یاسمین و بوته‌ی یاسمین ساخته‌ شده‌اند. این نت‌ها تمرکز و انرژی مثبت شما را بالا می‌برند. در ادامه و با گذشت مدت‌زمانی طولانی، نت‌های پایانی از راه رسیده و جایگزین نت‌های میانی می‌شوند. این نت‌ها از چوب صندل، چوب کشمیر، وانیل و گل آفتاب‌گردان تشکیل ‌شده‌اند.
این نت‌ها‌ آرامش و تعادل روحی و جسمی را به شما هدیه می‌کنند. خرید عطر کریستال بلک (Crystal Black) برندینی را می توانید از طریق سایت نیز انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.